/Files/images/Clip1.jpg

На сторінках Урядового сайту для юних громадян Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Також Ви можете дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства.

http://children.kmu.gov.ua/


Ігри для розвитку дітей/Files/images/Clip13.jpg

Universinet - це ресурс, на якому Ви можете знайти кращі дитячі навчальні ігри. На Universinetігри для розвитку дітейрозділені за предметфми шкільної програми і кожна гра присвячена окремій темі шкільного предмета.

Ігри для розвитку дітейдуже корисні. Діти найкраще сприймають нові знання саме в ігровій формі, вважаючи за краще розвага книгам. Багато вчителів використовують навчальні ігри в якості додаткових навчальних матеріалів. Це допомагає сформувати інтерес навіть до найскладніших предметів, підігріваючи цікавість учнів.

http://universinet.org/games


Гра Wild Web Woods/Files/images/Clip21.jpg

Ця гра є частиною програми Ради Європи "Будуємо Європу для дітей і разом з дітьми".

Її цілі - заохочувати людей знати та поважати права дитини, а також захищати дітей від всіх форм насильства. Ці права закріплено в Конвенції про права дитини - правовому документі Організації Об'єднаних Націй.

http://www.wildwebwoods.org/popup.php?lang=ua


Дитячий сайт Левко/Files/images/Clip41.jpg

Дитячий сайт Левко – казки, розмальовки, вірші, онлайн ігри, сценарії до свят, поради батькам, мультфільми, комікси і багато іншого

http://levko.info/

Кiлькiсть переглядiв: 493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.